Seniorska Wisła wraca na tarczy z Pogwizdowa

W dniu dzisiejszym pierwsza drużyna Wisły udała się do Pogwizdowa. Pierwszą połowę zdominowali nasi piłkarze schodząc na przerwę przy stanie 0:1 po bramce Dariusza Indyka. Pierwsze pięć minut drugiej połowy to dominacja gospodarzy i bramka na 1:1. Dalszy obraz gry to powtórka z pierwszej części meczu i przytłaczająca przewaga Wiślaków w praktycznie każdym elemencie gry. Niestety w 67minucie Darek Indyk nie wykorzystuje rzutu karnego i nasza drużyna opadła z sił. W 82minucie Przemysław Walak również broni rzut karny, ale w doliczonym czasie gry gospodarze strzelają bramkę na wagę trzech punktów.

Skład Wisły: Walak Przemysław, Ustaszewski Mirosław, Hanusiak Michał, Kotkowski Przemysław, Markiton Adrian, Markiton Łukasz, Sobel Paweł, Indyk Dariusz, Janota Mateusz (54′ Kawa Sebastian), Gabryś Bartłomiej, Masłowski Krzysztof.