II Turniej Piłkarski Przedszkoli Gminy Strumień

W dniu 29.05.2018r. klub sportowy Wisła Strumień i szkółka piłkarska dla dzieci Level Sport zorganizowała II turniej piłki nożnej przedszkoli Gminy Strumień. Na stadionie im. Karola Żerdki pojawiło się ponad stu przedszkolaków z ośmiu przedszkoli naszej gminy:
Publiczne Przedszkole ze Strumienia,
Niepubliczne przedszkole twórcze TO TU ze Strumienia,
Publiczne Przedszkole z Zabłocia,
Publiczne Przedszkole ze Zbytkowa,
Publiczne Przedszkole z Bąkowa,
Publiczne Przedszkole z Drogomyśla,
Publiczne przedszkole z Pruchnej,
Niepubliczne Przedszkole Kubusiowa Kraina z Pruchnej.
Rywalizacja sportowa naszych małych bohaterów została rozpoczęta od rozgrzewki przeprowadzonej przez Panią Justynę Strządała. Mecze rozgrywane były równocześnie na dwóch boiskach, a nasze przedszkolaki zafundowały wszystkim zgromadzonym wspaniałe piłkarskie widowisko. Padło mnóstwo goli, rozegrano wiele pojedynków 1×1, ale co najważniejsze wszystkim dzieciom towarzyszył uśmiech i radość. Wszystkie dzieci otrzymały słodki poczęstunek, medale, balony, puchary, a dodatkowo każde przedszkole otrzymało piłkę. Po zakończeniu rywalizacji milusińskich zorganizowany został konkurs celności dla Pań nauczycielek – zwyciężczynią tej rywalizacji została Pani Pryczek z Przedszkola Publicznego z Drogomyśla.
Turniej został współfinansowany z budżetu gminy Strumień w ramach środków na dofinansowanie zadań z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej za co na ręce Pani Burmistrz Anny Grygierek składamy serdeczne podziękowania.
Podziękowania również dla rodziców za upieczenie ciast oraz dla następujących sponsorów:
Cukiernia Olanda Państwa Szostków,
Sklep Intermarche w Strumieniu,
Hurtownia napojów Strumyk Państwa Strządałów,
Justyna Zumba Strumień Drogomyśl – Justyna Strządała,
Sklep Witaminka ze Strumienia Państwa Pieczonka,
Hurtownia sportowa w Strumieniu Niemet – Bogdan Niemiec,
Studio Efekt Monika Patek.