Zimowy obóz naszej piłkarskiej szkółki

Piłka, góry, las, zabawy czas, czyli piłkarski obóz zimowy szkółki LEVEL Sport Wisła Strumień w Istebnej.

W dniach 29.01-.02.02.2018r. dzieci, na co dzień trenujące w piłkarskiej szkółce LEVEL sport Wisła Strumień przebywały na piłkarskim obozie zimowym w Ośrodku Szarotka w Istebnej.

Na 23 osobową grupę dzieci w wieku 7-11 lat czekało, prócz zmagań piłkarskich (dwa treningi dziennie) wiele atrakcji m.in. wycieczka do Parku Wodnego OLZA, kulig konny z pochodniami, ognisko z pieczeniem kiełbasek, spacery po lokalnych ścieżkach turystycznych, turnieje w tenisa stołowego i piłkarzyki, zmagania plastyczne
z nagrodami, gry planszowe, zabawy integracyjne z chustą animacyjną, podchody oraz inne gry i zabawy. Podczas obozu dzieci nauczyły się śpiewać hymn obozowy, który wspólnie z wychowawcami i trenerami nagrali i udostępnili dla rodziców
i sympatyków szkółki na stronie Facebookowej.

Każde z obozowych zajęć była świetną okazją do zabawy, podniesienia umiejętności piłkarskich, rozwoju ogólnej sprawności ruchowej oraz do integracji dzieci między sobą. Rodzinna atmosfera i wspólnie spędzony czas jednoczyły i integrowały dzieci coraz bardziej, co było głównym celem obozu.

Wszystkie dzieci podczas uroczystości zakończenia otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy, padły słowa podziękowania dla wszystkich dzielnych uczestników, a także całej kadry wychowawców.

Duża liczba atrakcji pozwoliła dzieciom na wszechstronny rozwój umiejętności i talentów, a także sprawiła, że nie było czasu na nudę.

Trenerzy szkółki dziękują wszystkim dzieciom razem i każdemu z osobna za wspólnie spędzony czas, a rodzicom za zaufanie i umożliwienie dzieciom uczestniczenia w obozie.